ye-logo.v1.2

Вдаримо по болю! Ударно-хвильова терапія в Аксіс На правах реклами

Здоров'я 4737
Після перших сеансів 65% пацієнтів відзначали значне зниження больового синдрому
Після перших сеансів 65% пацієнтів відзначали значне зниження больового синдрому. Фото: Центр реабілітації хребта та суглобів Аксіс

Болі в спині та суглобах – ці симптоми знайомі хмельничанам будь-якого віку, статі та комплекції. На нашій опорно-рухової системі «тримається» рухливість та витривалість всього організму. А тому вистачає й ризиків: один незграбний рух, спортивна травма – і життя ділиться на «до» та «після».

З будь-якою подібною проблемою можна прийти в Аксіс – це центр реабілітації хребта та суглобів. Тут пацієнт може пройти шлях від виявлення проблеми до повного одужання – центр славиться штатом професіоналів та укомплектований передовим європейським обладнанням.

"Найчастіше до центру звертаються з головними болями, болями у спині та суглобах. Але бувають інші, більш серйозні симптоми, і їх дуже важливо вчасно виявити. Краще попередити недугу, ніж лікувати її вже у запущеній стадії – розповіла лікар-центру Сорокопуд Ольга Ігорівна.

Щоб пацієнт встиг озвучити всі свої скарги, а лікар – вникнути у проблему, на прийом дається ціла година. Після огляду можна одразу призначити потрібні додаткові дослідження або скласти індивідуальну програму лікування".

"Ми призначаємо різні види лікування – медикаментозне, зокрема лікувальні блокади, фізичну терапію в залі реабілітації, лікувальний масаж. За показами можемо також рекомендувати фізіотерапію, зокрема і ударно-хвильову терапію, як один з найефективніших методів фізіотерапії" – розповіла Ольга.

Ударно-хвильова терапія (УХТ) – унікальний метод лікування, що ґрунтується на подачі в зону лікування акустичних ударно-хвильових імпульсів певної частоти, що дає терапевтичний ефект у щільних тканинах та на їх межі: кістка-сухожилля, м'яз-фасція тощо. В результаті відбувається процес утворення нових кровоносних судин із подальшим відновленням тканин.

 

Показань для лікування ударно-хвильової терапії при захворюваннях та травмах опорно-рухового апарату безліч. Якщо братимемо травми, то це всі наслідки посттравматичні: вивихи, постіммобілізаційні контрактури, лікування переломів для покращення консолідації кісток у ранній стадії. При захворюваннях опорно-рухового апарату: всі види артрозів, артрози колінного, тазостегнового, гомілковостопного суглобів, остеохондрози хребта, міжхребцеві грижі шийного, грудного, поперекового відділів.

Цим методом лікуються біль у м'язах, хребті, радикуліти, сколіози, невропатії, зміни у хребетних дисках. Ударна хвиля впливає на змінені хворобою тканини, знімає набряк, запалення, зменшує біль. При цьому вмикається потужний механізм самовідновлення тканин. Цей метод дозволяє лікувати пацієнтів без медикаментів, інколи уникнути оперативного лікування. Він підходить для зайнятих людей, оскільки лікувальні сеанси проводять 1 раз на 5-7 днів.

"Дослідження показали, що застосування методу Ударно-хвильової терапії у 2-3 рази скорочує терміни реабілітації. Після перших сеансів 65% пацієнтів відзначали значне зниження больового синдрому", – відмічає лікар невролог центру Сорокопуд Ольга.

Дізнатися більше про УХТ та інші послуги центру ви можете на нашому сайті axis-pain.com.ua або за телефоном: (067) 300-15-88

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

Центр реабілітації хребта та суглобів Аксіс м. Хмельницький:
вул. Красовського маршала, 6-Г (Територія обласної лікарні, вул. Пілотська, 1)

Ліцензія Наказу МОЗ України № 2470, від 09.11.2021 р.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую