ye-logo.v1.2

Хмельницькі кардіохірурги видалили воїну осколок міни з серця

Здоров'я 6993
Операцію провели на відкритому серці, яке продовжувало битися під час хірургічного втручання
Операцію провели на відкритому серці, яке продовжувало битися під час хірургічного втручання. Фото: hossc.org

Операцію провели на відкритому серці, яке продовжувало битися під час оперативного втручання.

Кардіохірурги Хмельницького обласного серцево-судинного центру провели надскладну операцію та видалили воїну осколок міни, який потрапив в серце під час вибуху. 

Як розповіли в медзакладі, провели цю операцію на відкритому серці, яке продовжувало битися під час хірургічного втручання, захисникові України, тернопільчанину 1985 року народження. Під час бойових дій на Дніпропетровщині він отримав мінно-вибухові поранення. Один з металевих уламків, діаметром понад один сантиметр, потрапив в ділянку серця.

«Військові медики, хірурги, які надавали необхідну допомогу пораненому, рекомендували видаляти цей уламок у спеціалізованому закладі. Відтак пацієнта госпіталізували у відділення кардіохірургії Хмельницького обласного серцево-судинного центру», - розповіли в медзаккладі.

За результатами обстеження, фахівці встановили точну локалізацію уламка – у товщі міокарда правого шлуночка.

Провівши складну операцію на відкритому серці, яке продовжувало битися під час втручання, операційній бригаді вдалося успішно видалити металевий уламок з серцевого м’яза та виконати реконструктивне втручання.

Наразі після операційної терапії пацієнта вже перевели у військовий шпиталь для реабілітації.

Нагадаємо, нещодавно бригада хірургів Хмельницької міської лікарні врятувала життя українському воїну Євгену. Під час унікальної операції лікарі вилучили з його тіла ворожу кулю, яка застрягла в міліметрах від серця.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую