ye-logo.v1.2

Хмельницькій дитячій лікарні італійські благодійники подарували апарат ШВЛ

Здоров'я 688
Щороку в стаціонарі медзакладу лікуються близько 9 тисяч дітей
Щороку в стаціонарі медзакладу лікуються близько 9 тисяч дітей. Фото: скрін з відео

Сучасне обладнання використовуватимуть у відділенні інтенсивної терапії.

Новий апарат штучної вентиляції легень отримала Хмельницька міська дитяча лікарня від благодійників з Італії. Вартість обладнання становить один мільйон 700 тисяч гривень. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», його планують використовувати у відділенні реанімації для дітей, вагою від 5 кілограмів.

За словами лікарів, цей апарат допоможе врятувати життя і здоров’я багатьом дітям.

«Може бути вроджена патологія дихальної системи, може бути політравма, пневмонія з дихальною недостатністю. Тоді ми застосовуємо апарати штучної вентиляції легень. Були ситуації, коли одночасно шість дітей перебували на штучній вентиляції. Апарати, які ми застосовуємо, деякі вже вичерпали свій ресурс, - говорить виконувач обов’язків завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Олексій Матяш.

Нині у відділенні, котре розраховане на шість дітей, лікується три пацієнти. Найменшому сім місяців. Через пневмонію дитина на апараті ШВЛ третій тиждень. Медики кажуть: саме сучасне обладнання допомагає рятувати життя дітей. Нині в лікарні є потреба в наркозно-дихальних апаратах, які використовуються майже цілодобово.

Загалом після 24 лютого 2022 міська дитяча лікарня отримала від благодійників допомоги більше, як на 15 мільйонів гривень з різних країн та фондів. Раніше благодійний фонд «Мальви України» за підтримки Асоціації українців у Вероні подарував закладу автівки швидкої допомоги, устаткування та медикаменти.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую