ye-logo.v1.2

На Городоччині планують побудувати другий у Хмельницькій області хоспіс

Здоров'я 7533
Городоцька лікарня замовила проєкт нового хоспісу
Городоцька лікарня замовила проєкт нового хоспісу. Фото: horodok.city

Проєкт нового закладу мають зробити до кінця року.

Городоцька міська багатопрофільна лікарня уклала угоду з ТОВ "Архідельта" щодо створення проєкту нового хоспісу. Про це стало відомо зі сайту “Прозорро”.

Мова йде про розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції комплексу будівель під відділення паліативної допомоги (хоспісу) у селі Лісоводи Городоцької громади. Вартість проєктних робіт оцінили у 1,24 мільйона гривень.

Планується створення проєкту, робочої документації. Будівництво має пройти в одну чергу та включатиме проведення благоустрою території. Виконати проєктні роботи збираються до кінця цього року.

Про плани будівництва хоспісу директор Городоцької лікарні Олександр Кушнір говорив ще у 2021 році.

“Плануємо його відкрити на базі Лісоводської лікарні. Паліативна допомога — це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів із невиліковними захворюваннями. Головною нашою метою є максимальне полегшення фізичних та моральних страждань пацієнта та його близьких, а також збереження людської гідності пацієнта наприкінці земного життя”, - розповідав він в інтерв’ю виданню "horodok.city".

Варто зазначити, що будівлю лікарні у Лісоводах майже не використовували ще з 2010 року. Тоді розмірковували, що вона підходить під облаштування хоспісу.

Поки що єдиний в області хоспіс працює у Хмельницькому. Він був відкритий на початку 2022 року. Його створили на вулиці Житецького, 22. Там перебуватимуть люди з останніми стадіями онкозахворювань, серцево-судинними, неврологічними та іншими невиліковними хворобами. Завдяки належним умовам і догляду, вони зможуть достойно прожити дні, які їм залишилися.

Відділення паліативної та хоспісної допомоги створили на базі стаціонару протитуберкульозного диспансеру, закритого внаслідок медичної реформи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую