ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: від ускладнень COVID-19 померли 14 людей

Здоров'я 1797
Протягом тижня медики зафіксували 1 тисячу 458 нових випадків COVID-19
Протягом тижня медики зафіксували 1 тисячу 458 нових випадків COVID-19. Фото: ілюстративне freepik.com

Кількість нових інфікованих дещо нижча за тих, хто одужав.

Протягом минулого тижня на Хмельниччині знизився рівень захворюваності на коронавірус. Однак ця хвороба продовжує забирати людські життя. Від ускладнень COVID-19 за тиждень померли ще 14 жителів краю. Про це свідчить нова статистика, оприлюднена Хмельницьким обласним центром контролю та профілактики хвороб.

Згідно з нею, з 24 до 30 березня в області лабораторно підтвердили 1 тисячу 458 нових випадків COVID-19. Це на 329 хворих менше, ніж попереднього тижня. Попри позитивну динаміку захворюваності є багато важких пацієнтів, які потребують лікування в умовах стаціонару. Так, до медзакладів госпіталізували 271 пацієнта, тобто на 50 більше.

Також ускладнення коронавірусу забрали ще 14 життів. Однак за тиждень хворобу подолали ще 1 тисяча 543 людей.

Загалом від початку світової пандемії на Хмельниччині було зареєстровано 242 тисячі 694 випадки інфікування. З-поміж них від ускладнень хвороби померли 4 тисячі 30 людей.

Нагадаємо, на Хмельниччині переважно циркулює штам коронавірусу «Омікрон». Однак 25 березня було підтверджена наявність нового його різновиду — штаму «Кракен». Його зафіксували у двох жителів Хмельницького.

Як пояснив генеральний директор Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Микола Габрикевич, «Кракен» схожий на «Омікрон». Однак у нього коротший інкубаційний період і він швидше передається. Також швидше виникають ускладнення в людей, які мають хронічні захворювання. Тому для них важливо вакцинуватися від коронавірусу. Зокрема, отримати першу й другу бустерні дози.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському для перинатального центру закуплять апарати штучної вентиляції легень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую