ye-logo.v1.2

Кінець світової пандемії: на Хмельниччині спостерігається спад захворюваності на коронавірус

Здоров'я 1664
Днями ВООЗ оголосила про завершення світової пандемії COVID-19
Днями ВООЗ оголосила про завершення світової пандемії COVID-19. Фото: з архіву редакції

Минулого тижня виявили на 45 відсотків випадків менше, ніж попереднього.

На Хмельниччині захворюваність на коронавірус пішла на спад. З 28 квітня до 4 травня лабораторно вдалося підтвердити 250 нових випадків інфікування.

За інформацією обласного центру контролю та профілактики хвороб, це на 205 випадків або 45 відсотків менше ніж попереднього тижня. Крім того, знизилася кількість госпіталізованих. Минулого тижня у медзаклади потрапили 65 пацієнтів з COVID-19.

На жаль, коронавірус продовжує забирати людські життя. Від його ускладнень померли троє жителів Хмельниччини. Натомість ще 410 людей одужали.

Загалом же від початку світової пандемії у Хмельницькій області зафіксували 246 тисяч 210 випадків COVID-19. З-поміж них 4 тисячі 84 людини померли від його ускладнень.

Спад захворюваності на коронавірус фіксують на усі планеті. Як наслідок, 4 травня Всесвітня організація з охорони здоров’я (ВООЗ) фактично оголосила про завершення пандемії — про припинення надзвичайної ситуації в галузі охорони здоров’я, що має міжнародне значення.

За словами голови ВООЗ Тедроса Аданома Гебреєсуса, імунітет населення зростає завдяки вакцинації та одужанню інфікованих, знижується смертність і послаблюється тиск на системи охорони здоров’я. Однак вірус нікуди не зник і все ще вбиває людей. Також залишається ризик появи нових штамів, які викликають нові сплески захворювань і смертей.

Попри це в Україні продовжує діяти карантин. Кабмін його ще не скасував, а продовжив його до кінця липня. Щоправда, на час воєнного стану всі карантинні обмеження мають виключно рекомендаційний характер.

Читайте також: На Хмельниччині від початку року зафіксували 16 випадків сказу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую