ye-logo.v1.2

Падіння будівельного підйомника у Хмельницькому: який стан неповнолітніх робітників

Здоров'я 6786
Подія сталася понад тиждень тому на вулиці Ранковій
Подія сталася понад тиждень тому на вулиці Ранковій. Фото: ДСНС області

Троє травмованих досі перебувають у лікарні. Один з них – у реанімації.

Понад тиждень тому, 19 червня, на будівництві багатоповерхівки у Хмельницькому постраждали п’ятеро робітників. Під час утеплення новобудови між п’ятим і шостим поверхами з монтажного ліфта випав один з будівельників. Ще четверо інших травмувалися. Згодом у поліції повідомили, що падіння будівельного підйомника сталося через несправність.

Потерпілих спершу госпіталізували до Хмельницької обласної лікарні. Пізніше їх перевели в міську дитячу лікарню, оскільки травмовані неповнолітні. Про це Суспільному Хмельницький розповів завідувач відділення екстреної та невідкладної медицини обласної лікарні Костянтин Креньов.

«Пацієнтів було четверо. Троє з них потрапили в середньоважкому стані – з ранами та забоями поперекового відділу хребта та ділянки кульшового суглобу. Найважчим був хлопчик 17 років: у нього черепно-мозкова травма, перелом склепіння та основи черепа, двобічний пневмоторакс, розрив селезінки, розрив брижі товстої кишки і перелом лівої гомілки. Пацієнт надійшов в стані травматичного шоку четвертого ступеня, був стабілізований, прооперований. На третій день, з покращенням, його перевели в реанімацію міської дитячої лікарні», — розповів Костянтин Креньов.

Як розповіла Суспільному Хмельницький, медична директорка міської дитячої лікарні Катерина Дем’яник, троє травмованих наразі перебувають у їхньому медзакладі.

«Двоє з них перебувають в ортопедо-травматологічному відділені. Стан одного розцінюється як середньої важкості. Він ще потребує візкового режиму та лікування. Другий пацієнт з позитивною динамікою, стабільний, планується в найближчий час на виписку. І третій пацієнт — у реанімаційному відділенні, його стан найважчий. Він перебуває на штучній вентиляції легень», - сказала Катерина Дем’яник.

Надзвичайна ситуація відбулася на будівництві новобудови.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую