ye-logo.v1.2

У Нетішині запрацювало відділення обласного серцево-судинного центру

Здоров'я 904
Новий серцево-судинний центр має найновіше обладнання
Новий серцево-судинний центр має найновіше обладнання. Фото: Хмельницька ОВА

Створення закладу відбувалось за кошти Світового банку та обласного бюджету у рівних частинах.

Нове відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №3 КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» відкрили в Нетішині. Про це повідомили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Відділення серцево-судинного центру розташоване на базі міської лікарні, матиме новітнє обладнання вартістю три мільйони гривень.

«Нове відділення обладнане ангіографом – унікальним обладнанням, без якого сучасне оперативне втручання неможливе. Завдяки йому не буде втрачатись дорогоцінний час для порятунку та будуть застосовані сучасні медичні методи», - зазначив очільник ОВА Сергій Тюрін.

Такий вигляд матимуть палати у новому медичному закладі. Фото: Хмельницька ОВА

Заклад надаватиме допомогу не лише мешканцям Нетішинської громади, а й жителям інших містечок та сіл Хмельницької області.

«Щоб пацієнти мали моживість отримувати допомогу вчасно і не мати ускладнень, на рівні держави запровадили програми створення кардіоцентрів в регіонах. Ми обрали Нетішин. Для цього потрібне обладнання, відповідне приміщення і персонал. За декілька років весь цей комплекс ми напрацювали», - розповів головний лікар КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Андрій Кланца у коментарі для Нетішин.City.

Проєкт фінансувався за кошти Світового банку та обласного бюджету у рівних частинах.

Читайте також: У Старокостянтинові планують реставрувати покинутий костел та вежу, яким понад 400 років

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую