ye-logo.v1.2

На Хмельниччині зросла захворюваність на COVID-19

Здоров'я 1920
Поки статистика захворюваності на ГРВІ та COVID-19 на Хмельниччині не досягнула порогу у 20 відсотків
Поки статистика захворюваності на ГРВІ та COVID-19 на Хмельниччині не досягнула порогу у 20 відсотків. Фото: vaccine.org.ua

В області зафіксували новий підвид штаму «Омікрон», що має назву «Арктур».

З жовтня на Хмельниччині почали фіксувати стрімке зростання випадків захворювання на ГРВІ та COVID-19. У Хмельницькій інфекційній лікарні в середньому перебуває до 200 хворих за тиждень, розповів головний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич, пише Суспільне Хмельницький.

У семи відсотків хворих з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції виявляють різні штами COVID-19, включно з новим підвидом штаму «Омікрон» - «Арктуром», що має коротший інкубаційний період.

«На жаль, маємо і смертельні випадки. З жовтня цього року зафіксували 14 смертельних випадків від COVID-19», — каже Микола Габрикевич.

За словами дитячої лікарки-інфекціоністки Оксани Сторожук, нині у стаціонарі перебуває 100 осіб, серед яких 20 дітей та 80 дорослих: «Переважно, це хворі на COVID-19. В реанімаційному відділенні перебуває вісім хворих, усі з діагнозом COVID-19. Ще для 56 хворих у лікарні теж діагностували коронавірус».

Водночас головний санітарний лікар Хмельницької області зазначає, що поки статистика захворюваності на ГРВІ та COVID-19 на Хмельниччині не досягнула порогу у 20 відсотків.

Читайте також: Відділення фізичної та психосоціальної реабілітації відкриють на базі Кам'янець-Подільської міськлікарні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую