ye-logo.v1.2

Грип та ГРВІ: яка ситуація із захворюваністю на Хмельниччині

Здоров'я 887
Кількість госпіталізованих, як з грипом та ГРВІ, так і з коронавірусною інфекцією, дещо знизилась
Кількість госпіталізованих, як з грипом та ГРВІ, так і з коронавірусною інфекцією, дещо знизилась. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Епідеміологічний поріг все ще перевищений.

На Хмельниччині захворюваність на грип та гострі распіраторні вірусні інфекції спадає. Про це свідчить статистика Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.

За інформацією центру, на минулому тижні, з 12 до 18 лютого, на грип, ГРВІ та COVID-19 у Хмельницькій області захворіли на 3,5 тисячі осіб менше, ніж попереднього тижня: 8 тисяч 247 хворих проти 11 тисяч 832. Таким чином, станом початок тижня епідпоріг в області був перевищений лише на 5,85 відсотка, тоді як минулого - на 51,8 відсотка.

За словами генерального директора Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, головного державного санітарного лікаря Хмельницької області Миколи Габрикевича, дещо знизилась і кількість госпіталізованих, як з грипом та ГРВІ, так і з коронавірусною інфекцією.

«З огляду на позитивну динаміку щодо зниження рівня захворюваності, все більше навчальних закладів повертаються до навчання офлайн. Якщо станом на 9 лютого дистанційно працювали 162 заклади освіти краю, то за тиждень опісля - лише 52. Найбільше онлайн наразі навчаються у Старокостянтинові - 23 заклади освіти та Шепетівському районі – 17», - зазначає Микола Габрикевич.

Читайте також: У Хмельницькій громаді оновлять будівлю амбулаторії за три мільйони гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую