ye-logo.v1.2

Спалах кишкової інфекції: у Хмельницькому призупинили роботу закладу харчування

Здоров'я 2765
Точні причини спалаху будуть встановлені орієнтовно у перших числах березня
Точні причини спалаху будуть встановлені орієнтовно у перших числах березня. Фото: сайту "Є"

Кількість хворих збільшилась.

 На Хмельниччині зросла кількість хворих внаслідок спалаху кишкової інфекції. Напередодні повідомлялось про 11 випадків, а станом на ранок 28 лютого їх зафіксували 13. Про це повідомив під час брифінгу головний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич.

«11 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні, 10 з яких в інфекційному відділенні Хмельницької міської лікарні, ще один – в інфекційному відділенні Ізяславської міської лікарні. Двоє людей наразі на амбулаторному лікуванні. Попередній діагноз: гострий гастроентероколіт, харчова токсикоінфекція. В усіх, хто поступав в стаціонар, спостерігалося підвищення температури тіла до 39 градусів і вище, багаторазова блювота, багаторазова діарея», – зазначив медик.

За його словами, точні причини будуть встановлені орієнтовно у перших числах березня – тоді, коли прийдуть висновки експертизи. Наразі тривають дослідження зразків, відібраних в одному із закладів Хмельницького, який усі хворі відвідували, починаючи з 23 лютого. Роботу цього закладу харчування призупинили на 10 днів.

«Серед страв, які вживали хворі, у цьому закладі – салати з м'ясом та морепродуктами, курячі крильця та піцу. Нами була організована бригада фахівців Хмельницького центру контролю та профілактики хвороб і спільно з Держпродспоживслужбою відібрали проби харчових продуктів з холодильників та складу. Відібрані також проби питної води та змиви з об'єктів довкілля. Через 5 днів дослідження має бути результат. Держпродслужба ухвалила рішення про призупинення роботи закладу на 10 днів», – розповів Микола Габрикевич.

Нагадаємо, зі скаргами на погане самопочуття перший хворий звернувся 24 лютого, ще десять людей – протягом наступних двох діб.

Читайте також: Суд покарав жінку, яка записала свою дитину на знайомого, щоб той виїхав за кордон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую