ye-logo.v1.2

На Хмельниччині зафіксували спалах кишкової інфекції

Здоров'я 1784
Епідрозслідування триває
Епідрозслідування триває. Фото: stock.adobe.com

23 лютого усі хворі відвідували один із закладів громадського харчування.

В одній з громад Хмельницької області відбувся спалах кишкової інфекції. За медичною допомогою звернулося 11 людей, 9 з яких наразі госпіталізовані. Про це повідомили у Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

За медичною допомогою звернулися дорослі, мешканці міста Хмельницький. 23 лютого усі вони відвідували один із закладів громадського харчування.

«Перший хворий відчув себе зле 24 лютого. Протягом наступних двох діб звернулися ще десять осіб. У всіх постраждалих спостерігалися підвищення температури тіла, нудота, багаторазова блювота, багаторазова діарея. Попередній діагноз: гострий гастроентероколіт, харчова токсикоінфекція», – зазначили у центрі контролю та профілактики хвороб.

Наразі 8 хворих госпіталізовані до Хмельницької інфекційної лікарні, 1 громадянин перебуває в інфекційному відділенні Ізяславської багатопрофільної лікарні. Всі – у стані середньої важкості. Двоє постраждалих від госпіталізації відмовились та перебувають на амбулаторному лікуванні.

Фахівці Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб розпочали 26 лютого епідеміологічне розслідування спалаху. Вони провели бактеріологічне обстеження, відібрали проби харчових продуктів, води та змивів з об'єктів довкілля. У закладі проведена заключна дезинфекція. Також організоване медичне спостереження за контактними у домашніх осередках.

Станом на ранок 27 лютого результатів експертизи поки немає. Про спалах повідомлено ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області. Епідрозслідування триває.

Читайте також: Онкологічна захворюваність на Хмельниччині за рік зросла на понад 10 відсотків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую