ye-logo.v1.2

Хмельницька міська лікарня отримала міжнародну відзнаку «ESO Angels Award»

Здоров'я 711
Відзнаку вручили під час щорічної Конференції Європейської організації інсульту
Відзнаку вручили під час щорічної Конференції Європейської організації інсульту. Фото: facebook.com/symchyshyn

Цю нагороду присвоюють медичним закладам за якісне надання допомоги при інсультних станах.

Хмельницьку міську лікарню нагородили «Діамантовою відзнакою» від ESO Angels за якісне надання медичної допомоги пацієнтам з інсультом, відповідно до міжнародних стандартів. Це - незалежна оцінка профільної ініціативи Angels Європейської організації інсульту.

Як повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, відзнаку вручили під час щорічної Конференції Європейської організації інсульту (ESOC), що відбулася 15-17 травня у швейцарському Базелі.

«Україну представляло 126 делегатів, а всього було понад 4,5 тисячі європейських медиків, що лікують інсульт. Основний критерій, за яким медичні заклади потрапляють у цей рейтинг, - якісне надання допомоги при інсультних станах. Зокрема, йдеться про оперативне проведення тромболітичної терапії. Нашу міську лікарню вперше запропонували на цей рейтинг і вона відразу ж увійшла в число кращих», - зазначив очільник міста.

За його словами, у Хмельницькій міській лікарні зможуть надавати одразу два види найсучаснішого лікування при ішемічних інсультах: тромболізис — медикаментозний спосіб, що вже активно застосовують, та тромбоекстракцію — механічне видалення тромбів із недоступних ділянок, який зможуть використовувати після запуску ангіографа.

Крім того, зазначив Олекандр Симчишин, у Хмельницькому працюють над створенням повноцінного інсультного центру.

Читайте також: У Хмельницькій міській лікарні облаштували нову спеціалізовану операційну

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую