ye-logo.v1.2

СМС-Здоров'я

Здоров'я 1835

запитання від читачів

«Лікар порадив купити аплікатор Ляпка.  Скажіть, яка його лікувальна дія і чи варто купувати?»
«Аплікатор Ляпка має рефлексотерапевтичну дію, – пояснює головний рефлексотерапевт області Віктор Собчук. – В його основі – метод множинного голковколювання. Головна особливість аплікатора Ляпка у тому, що Ляпко (донецький лікар-рефлексотерапевт)   використав голки, виготовлені з різних металів, які  розміщені на відповідній відстані одна від одної. Завдяки цьому вони ще мають таку дію, яка називається іонофорезом (введення різних металів в організм). Голки діють на відповідні точки та зони  організму, подразнюючи їх. А саме на поверхні шкіри проходять канали внутрішніх органів. Тому через шкіру можна впливати на процеси, які відбуваються в організмі.  Аплікатор має розслаблювальну, релаксувальну, знеболювальну дію, покращує кровообіг. Однак, безконтрольно використовувати аплікатор не рекомендую. Тим паче, що його застосування має свої протипокази, не можна його використовувати при деяких шкірних хворобах, його застосування  може навіть дати алергічну реакцію. Тому перед тим, як купити аплікатор, порадьтеся з лікарем, чи не зашкодить вам його використання.  Та й застосування лише аплікатора Ляпка не  дасть бажаного ефекту.  Лікувати хворобу потрібно у комплексі.  Не можна використовувати аплікатор протягом тривалого терміну, бо організм адаптується до його дії, і аплікатор вже не діє».

«Скажіть, чи лікується четверта стадія раку?»
«Сучасна медицина і онкологія зокрема, не стоять на місці, – стверджує головний лікар Хмельницького обласного онкодиспансеру Леонід Бриндіков. – А тому не варто опускати руки. Зрозуміло, що поняття «лікується» і «виліковується» – різні. Звісно, медицині відомі випадки, коли людина і з четвертою стадією раку повністю одужувала. Впевнено можу сказати одне: лікуватися можна і потрібно. Професійний підхід, застосування сучасної хіміотерапії дозволяє подовжити життя хворому іноді й до року-півтора. Питання в іншому.  Нині в нас на Хмельниччині немає хоспісу, за відкриття якого онкологи області борються вже тривалий час. Адже хворому навіть на останній стадії захворювання дуже важливо полегшити страждання. Пацієнти хоспісів перебувають у теплій, майже домашній обстановці, до них відкритий доступ родичів та друзів, а медичний персонал надає потрібну медичну допомогу. Як би це не звучало жорстоко, але кожен має право померти щасливо, а не в муках».

«Чула, що для лікування артрозів використовують препарат «Зинаксин». Чи справді він допомагає?»

«Це препарат з так званої групи хондопротекторів, – розповідає головний ортопед-травматолог області Юрій Павлішен. – Його випускають і у формі гелю, і у таблетках. І він справді непоганий помічник при артрозах. Головне – що він гальмує розвиток патологічних процесів у суглобах, знімає біль. Але самому призначати препарат не можна, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем». Про те, як лікують артрити і артрози, читайте у наступних випусках «Мовою здоров’я».


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую