ye-logo.v1.2

Наводимо красу за правилами

Здоров'я 2214

Щодня на нашому обличчі відмирають тисячі клітин. Тому, аби зберегти пружність, молодість і красу шкіри, дуже важливо регулярно її від них очищувати. Про найпопулярніші методи очищення шкіри обличчя ми дізнавалися у хмельницьких косметологів.

Мікродермобразія
Проводиться у салоні за допомогою нанесення на шкіру корундової пудри. Потік мікрокристалів, який під тиском спрямовується на обличчя зі спеціального апарата, вибиває ороговілі частинки та стимулює кровопостачання. „Мікродермобразія застосовується у поєднанні зі спеціальною косметикою, що прискорює зростання клітин епідермісу, – розповідає Валентина, косметолог салону краси „Камея”, – процедура повторюється через 8-12 днів, їхня кількість визначається індивідуально для кожного клієнта. У результаті розгладжуються зморшки, звужуються пори, шкіра стає еластичною і ніжною на дотик, набуває здорового „сяючого” вигляду. Таку процедуру можна проводити навіть з 12 років, особливо рекомендується при наявності на обличчі вугрів, розширених пор, жирного блиску та інших типових підліткових проблем”.


Гліколевий пілінг
Найпопулярніший серед існуючих видів пілінгів, оскільки характеризується спеціалістами, як „найопти-мальніший” та „найочікуваніший”. Проводять його здебільшого в осінньо-зимовий період, коли нещадного до шкіри сонця уже немає. „Гліколевий пілінг складається з трьох етапів, – розповідає Оксана, косметолог салону краси „Сакура”, – і починається з підготовки шкіри, а саме нанесення на обличчя крему з невеликим вмістом гліколевої кислоти. Це виконується клієнтом вдома і сприяє поступовій адаптації до препарату. Наступний етап – очистка шкіри, знежирення та, власне, нанесення пензликом гліколевого пілінгу, здійснюється безпосередньо у салоні. Тримають його на обличчі від 5 до 15 хвилин, а потім змивають за допомогою нейтралізатора або води. Після цього наносять післяпілінговий і сонцезахисний креми. Третім, завершальним етапом, є догляд спеціальними кремами, який зробить цю процедуру максимально ефективною”.


Ультразвукова чистка
„Її проводять за допомогою хвиль ультразвуку, – розповідає Олена, дерматокосметолог „Центру естетичної косметології”, – що поєднує в собі очищення шкіри, пілінг та мікромасаж. Дуже важливим є те, що шкіра при такій чистці травмується мініма-льно, тому ультразвукову чистку рекомендується проводити навіть при чутливій та проблемній шкірі. А ще, за допомогою ультразвуку можна наносити на обличчя спеціальні препарати, що дозволяє ідеально поєднувати очищення з лікуванням.
Розпочинають процедуру з демакіяжу, потім шкіру розпарюють, проводять чистку, за необхідності наносять лікувальний засіб”.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую