ye-logo.v1.2

У Києві безкоштовно обстежують безплідні подружні пари

Здоров'я 2718

Кожна людина має свої цінності в житті, але найдорожче - це здоров'я і діти. Однак не кожна подружня пара відразу може відчути радість народження дитини і таке бажане слово «мама» і «тато» на свою адресу.

З метою поліпшення демографічної ситуації та часткового вирішення проблеми безпліддя в регіонах клініка «Мать и дитя» на початку літа цього року ініціювала в регіонах України соціальний проект «Право на батьківство: вихід є!». В рамках цієї ініціативи подружні пари з регіонів до кінця року можуть безкоштовно обстежитися в мережі клінік «Мать и дитя». 

Експерти наголошують - за даними ВОЗ частота безплідного шлюбу становить від 18 до 20%, тобто майже кожна п'ята подружня пара безплідна. Статистика безпліддя в Україні така, як і у всьому світі. Причини порушення репродуктивної функції можуть бути різні: ендокринні, імунологічні, гінекологічні захворювання, аборти, інфекції, що передаються статевим шляхом. Проте лікарі мережі «Мать и дитя» стверджують - не варто здаватися, сучасна медицина, новітні технології і висококваліфіковані фахівці допоможуть відчути радість материнства і батьківства!

Доктор медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог, генеральний директор мережі клінік «Мать и дитя» Наталія Данкович:

- У сучасному світі проблеми безпліддя зустрічаються все частіше. Головне - це вчасно виявити їх і попередити. Адже безпліддя - це лише тимчасова нездатність зачати дитину. Якщо пара не може завагітніти протягом року, це можна вважати дзвіночком для того, щоб пройти обстеження і зрозуміти причину.

Фахівці мережі «Мать и дитя» переконують, що практично не існує форм безпліддя, які неможливо було б подолати і народити довгоочікуваних дітей. Сучасним репродуктивним технологіям сьогодні під силу навіть найскладніші випадки безпліддя.

Акушер-гінеколог, репродуктолог клініки "Мать и дитя" Вікторія Каверіна:

Лабораторні дослідження, гормональний скринінг, ультразвукова діагностика, обстеження чоловіка, гістероскопія або лапороскопія - весь цей комплекс діагностики спрямований на те, щоб з'ясувати причину безпліддя і як слід підготувати до застосування допоміжних репродуктивних технологій. За останні 10 років репродуктологія і суміжні галузі медицини зробили гігантські кроки в розвитку, і на сьогоднішній день у цій сфері практично не існує проблем, які не можна було б вирішити. Практично з усіма видами безпліддя можна отримати медичну допомогу на належному рівні, а в результаті лікування отримати довгоочікуваних дітей. У клініці «Мать и дитя» є всі ресурси для якісного обстеження і лікування подружньої пари.

Соціальна ініціатива мережі клінік «Мать и дитя» - це унікальний проект, який дає можливість пройти безкоштовну діагностику парам, які мріють про батьківство, але досі не реалізували це важливе призначення в житті. У програму безкоштовного обстеження входить консультація лікаря-репродуктолога, УЗД органів малого тазу і спермограма.

Доктор медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог, генеральний директор мережі клінік «Мать и дитя» Наталія Данкович:

Це дуже важливий соціальний проект. Ініціюючи цей і ряд інших соціальних проектів, ми прагнемо зробити лікування для пацієнтів з регіонів доступним, адже не кожна пара, що живе поза межами столиці, може дозволити собі досить недешеву програму екстракорпорального запліднення.
Ми сподіваємося, що завдяки нашим зусиллям чимало подружніх пар зможуть почути довгоочікуваний дитячий сміх у своїх будинках.

Безкоштовну базову діагностику можна пройти в клініках на правому березі Дніпра:

Київ, вул. Макіївська, 8, тел. / Факс: +38 (044) 391 23 53, +38 (044) 464 16 72

і на лівому березі:

Київ, вул. Російська, 54/15, тел.: +38 (044) 566 52 22, +38 (044) 576 65 18

Деталі: http://mdclinics.com.ua

Ліц.МОЗУ Серія АГ №603203 від 26 жовтня 2011р.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую