ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

У Кам’янці грабіжник хотів викрасти касовий апарат

Кримінал 1578
Фото: grim.in.ua

Чоловік приїхав до Хмельницької області з Криму.

Майже половину свого життя 37-річний кримчанин провів за гратами. Проте на шлях виправлення чоловік так і не став. Вкотре, пішовши на крадіжку, він «на гарячому» потрапив до рук працівників Державної служби охорони у Кам'янці.
Коли в приміщенні одного із магазинів міста не було покупців, до торгівельної точки увірвався невідомий. Він миттєво перестрибнув прилавок та намагався вирвати касовий апарат. У магазині була встановлена «тривожна» кнопка Держохорони, нею і скористалася одна із продавчинь, інша - намагалася завадити злочинцю, натомість отримала удар кулаком в обличчя.
Вирвавши касовий апарат, чоловік вибіг із приміщення. Надворі він побачив автомобіль Державної служби охорони, тому викинув апарат та помчався до таксі, яке стояло за 20 метрів від місця злочину. Сівши в автомобіль, злочинець планував зникнути з місця події, проте не вдалося.
Наразі 37-річний житель Керчі перебуває під вартою, а по даному факту проводиться слідство.
Як стало відомо, затриманий неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки - з 18-річного віку його ув'язнювали на різні терміни.
На даний момент щодо нього відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 186 — грабіж. Він може «сісти» строком до шести років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую