ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

На речовому ринку у Хмельницькому пограбували продавця

Кримінал 2330
Дмитра Скрипника
Підозрюваний проник до торговельного кіоску на речовому ринку у Хмельницькому. Фото: Дмитра Скрипника

За мить зловмисника затримав сам потерпілий.

Підозрюваний проник до торговельного кіоску на речовому ринку у Хмельницькому і привласнив собі майже чотири з половиною тисяч гривень, але його вчасно помітив власник. Продавець наздогнав зловмисника і власноруч затримав, а потім ще й викликав правоохоронців.

“Грабіжником виявився 32-річний громадянин однієї із кавказьких країн, який давно уже мешкає в Хмельницькому, - розповідає речник Хмельницького міського відділу міліції Катерина Терещенко. - Підозрюваний тинявся між торговими рядами і побачив відчинену ятку без хазяїна, а в невеличкій сумці — гроші. Він висмикнув їх, поклав до кишені і прискореним кроком подався геть.”

От тільки не врахував молодик, що власник відійшов до сусіда, але слідкує за своїм товаром. Спочатку обурений чоловік кілька разів окликнув грабіжника, а коли той не відреагував, разом з товаришем наздогнав і затримав зловмисника. Приватний підприємець одразу ж викликав працівників міліції та передав їм правопорушника.

Наразі підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому уже оголошено про підозру у замаху на грабіж. Слідство також встановлює, чи мав чоловік право знаходитися на території України, оскільки його паспорт давно втрачений.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую