ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2020

У Кам'янці під час прибирання в гаражі 52-річному чоловіку відірвало кисть руки

Кримінал 1939
Знайдені у гаражі рештки пластику відправили на експертизу для ідентифікації  предмета, що спричинив вибух
Знайдені у гаражі рештки пластику відправили на експертизу для ідентифікації предмета, що спричинив вибух. Фото: mvs.gov.ua

Потерпілий, прибираючи у гаражі тестя, знайшов пакет, який вибухнув у нього в руках.

До міліції зателефонував лікар травмпункту міської лікарні та повідомив, про 52-річного пацієнта з ушкодженнями у вигляді травматичної ампутації правої кисті руки, рваної рани правої щоки та опіками відкритих частин тіла. Про це повідомляє прес-слубжба УМВС в Хмельницькій області.

"Як пояснив сам потерпілий, травми він отримав під час прибирання в гаражі покійного тестя. Розбираючи старі речі, він знайшов пакет, в якому знаходився незрозумілий предмет, що вибухнув після того, як чоловік взяв його в руки", - розповідають у прес-службі обласної міліції.

На місці події під час огляду правоохоронці, разом з надзвичайниками, кінологами та розміновувачами, знайшли шматки пластику. Їх направили до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС для ідентифікації предмета, що спричинив вибух.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 128 «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Наразі встановлюються усі обставини події. Слідство триває.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую