ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2020

В ярмолинецьких магазинах продавали небезпечну для здоров'я горілку, виготовлену в гаражі

Кримінал 1688
Горілка виготовлена із недоброякісної сировини та може становити загрозу життю та здоров’ю людей
Горілка виготовлена із недоброякісної сировини та може становити загрозу життю та здоров’ю людей. Фото: eveningkiev.com

З обігу вилучили 1,5 тонни шкідливого алкогольного сурогату.

Незаконним виготовленням та постачанням фальсифікованих алкогольних напоїв займався житель міста Хмельницького, який для цього використовував орендоване гаражне приміщення та власний транспортний засіб.

"Збували незаконно виготовлені алкогольні напої через магазини змішаної торгівлі Ярмолинецького району під виглядом горілки, що виготовлена із недоброякісної сировини та може становити загрозу життю та здоров’ю людей", - розповідають у фіскальній службі облаті.

Проведеною експертизою придбаних алкогольних напоїв в продуктовому магазині встановлено, що дана рідина є спиртовою сумішшю, яка не відповідає вимогам ДСТУ та виготовлена не промисловим способом без дотримання технології виготовлення горілок. Надані на дослідження незаконно виготовлені алкогольні напої відносяться до категорії небезпечних, повинні бути заборонені до реалізації та вилучені з обігу.

Як зазначають у відомстві, під час обшуків, проведених в приміщеннях за місцем підпільного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, адресами магазинів, житлових та нежитлових приміщень фігурантів кримінального провадження вилучено майже півтори тонни незаконно виготовлених алкогольних напоїв, розлитих у поліетиленові ПЕТ-пляшки; обладнання, що забезпечувало кустарний розлив сурогату; чорнову бухгалтерію та транспортний засіб, який використовувався в протиправній діяльності. Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить сотні тисяч гривень.

Наразі слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області проводить досудове розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 204 Кримінального кодексу України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую