ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

Мешканці Хмельниччини добровільно здали до поліції понад 200 одиниць зброї

Кримінал 1607

Підписатися на канал "Є" в Youtube

11 громадян звільнили від кримінальної відповідальності.

За місяць на Хмельниччині до поліції добровільно принесли 211 одиниць зброї та 204 боєприпаси різного калібру. Серед них: мисливські рушниці, ножі, газова зброя, пристрої для відстрілу гумовими кулями. Правоохоронці кажуть, так громадяни можуть уникнути кримінальної відповідальності.

“За зберігання вогнепальної зброї громадяни несуть відповідальність згідно статті 263 Кримінального кодексу України. Тобто якщо людина не встигла чи не захотіла добровільно здати цю зброю в місячник, то відповідно нестиме покарання. З початку року зареєстровано 52 таких факти. По 20 проводиться перевірка, у 6 справах вже є засуджені. Передбачена відповідальність за вогнепальну зброю — від 3 до 7 років ув'язнення”, - зазначив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Валентин Білянський.

Так громадяни можуть уникнути відповідальності

Як він зауважив, під час місячника від кримінальної відповідальності уже звільнили 11 громадян Хмельниччини. Люди пояснюють, що зброю знаходять під час ремонту, на горищах, в лісосмугах.

Принесену зброю ретельно перевіряють

Зазвичай правоохоронці оголошують такі місячники двічі на рік, однак через велику кількість зброї “на руках” цьогоріч проведуть тричі. Принесену зброю відправляють на дослідження, аби перевірити її приналежність до кримінальних злочинів, лише після цього відправляють на перереєстрацію або знищення.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую