ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Красилові «прикрили» нелегальний гральний заклад

Кримінал 1810
Під час обшуку приміщення вилучили усе майно
Під час обшуку приміщення вилучили усе майно. Фото: khmel.gp.gov.ua/ua/index.html

Заклад функціонував упродовж півроку під вивіскою Інтернет клубу.

У центрі Красилова правоохоронці виявили незаконну діляьність грального закладу. У прокуратурі області кажуть, що під час обшуку приміщення вилучили усе майно.

«Як показали свідки, які періодично грали в азартні ігри в цьому закладі, він нелегально функціонував упродовж півроку під вивіскою Інтернет клубу. Під час санкціонованого обшуку в приміщенні виявлено та вилучено 6 системних блоків, 5 флеш-накопичувачів, цифровий відеореєстратор, термінал самообслуговування типу «IBOX». Наразі судом розглядається клопотання про накладення арешту на вказане майно з метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних комп’ютерно-технічних експертиз", - повідомляють у прокуратурі області.

Розпочато досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-2 КК України. Санкція статті передбачає штраф від 170 тисяч до 680 тисяч гривень. 
  
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую