ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині шахраї під виглядом податкової «розводять» на гроші бізнесменів

Кримінал 1641
Будьте обережними і не вірте аферистам
Будьте обережними і не вірте аферистам. Фото: volynpost.com

Зафіксували новий вид шахрайства.

 Аферисти знайшли ще один шлях обдурити хмельничан: під виглядом керівництва податкової інспекції вимагають у підприємців кошти за непроведення перевірки. При цьому погрожують влаштувати «проблеми». Про це повідомляє фіскальна служба області.

«При цьому аферисти пропонують представникам бізнесу перерахувати грошові кошти на розрахунковий картковий рахунок «ПриватБанку». У разі невиконання зазначених вимог погрожують підприємцям «великими проблемами», - зазначають у податковій.

Фіскальники наголошують, що проведення документальної планової або позапланової перевірки діяльності підприємців відбувається лише у випадках, коли платнику перед тим вручено копію наказу про неї.

Якщо ви володієте інформацією про такі дії аферистів, або ж стали їхньою жертвою, звертайтесь до правоохоронних органів, до Антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» за телефоном (044) 284-00-07, або відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Хмельницькій області за номерами телефонів: 70-17-76; 098-864-30-53.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую