ye-logo.v1.2
17 Січня, 2020

«Повний букет»: від державної зради до теракту. Хмельничанку судитимуть у рідному місті

Олександр НІКІТІН Кримінал 2901
Хмельничанці, яка, за версією слідства, мала скоїти теракт у місті, загрожує до 15 років тюрми
Хмельничанці, яка, за версією слідства, мала скоїти теракт у місті, загрожує до 15 років тюрми. Фото: ssu.gov.ua

Прокуратурою Хмельницької області затверджено та спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно жінки, яку в квітні затримали в Одесі.

Ще 6 квітня цього року оперативники Управління СБ України в Хмельницькій області на одеському автовокзалі затримали хмельничанку, в якої вилучили вибуховий пристрій. Тоді ж заявили: «Російські спецслужби планували теракт, для втілення якого завербували мешканку Хмельницького».

«Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканка обласного центру, спілкуючись через соціальні мережі із представниками спецслужб Російської Федерації, з ідейних міркувань погодилась надати їм допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, - повідомляють в прокуратурі Хмельницької області. - На виконання завдань вона збирала та передавала спецслужбам іншої держави інформацію про військові частини та підприємства, задіяні в проведенні антитерористичної операції на сході України, відстежувала протестні настрої серед населення Хмельницької області під час проведення акцій протесту та мітингів».

А для підготовки теракту в Хмельницькому вирушала в Одесу. Там жінка отримала замаскований у пачці з-під кави вибуховий пристрій. Після чого її й затримали.

Обвинувальний акт вже направлили до Хмельницького міськрайонного суду. Хмельничанку обвинувачують за декількому статтями Криімнального кодексу України. Це і посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, і підготовка до теракту, і незаконне переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю вибухового пристрою тощо. Їй загрожує до 15 років ув’язнення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую