ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

У Кам’янці-Подільському жінка «продавала» свою знайому для інтимних послуг

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1042
У Кам'янці-Подільському засудили звідницю
У Кам'янці-Подільському засудили звідницю. Фото: 03656.com.ua

Звідниці призначили 1 рік іспитового строку.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд виніс вирок обвинуваченій у вчиненні звідництва для розпусти з метою наживи. Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду, жінка «продавала» свою подругу для надання інтимних послуг.

«За вироком, у червні 2017 року в приміщенні масажного салону в Кам’янці-Подільському жінка по черзі звела двох чоловіків для розпусти зі своєю знайомою. Від одного одержала 1500 гривень, взявши собі за послуги 70 гривень, від іншого -1 тисячу, з яких собі лишила 50 гривень. Щоправда, чоловіки працювали під прикриттям, тож «звідниця» опинилася на лаві підсудних», - додають в апеляції.

У судовому засідання жінка свою вину визнала і попросила застосувати до неї Закон України «Про амністію у 2016 році», так як вона має на утриманні малолітню доньку. Феміда визнала кам'янчанку винною у вчиненні правопорушення за частиною 2 статті 302 КК України (створення або утримання місць розпусти і звідництво) і призначити покарання у виді позбавлення волі на 1 рік, звільнивши від його відбування з однорічним іспитовим строком.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята