ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

У Хмельницькому судитимуть екс-поліцеського, який вдома зберігав боєприпаси привезені з АТО

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 898
На Хмельниччині судитимуть колишнього поліцейського, який вдома зберігав привезені з зони проведення антитерористичної операції боєприпаси
На Хмельниччині судитимуть колишнього поліцейського, який вдома зберігав привезені з зони проведення антитерористичної операції боєприпаси. Фото: ua.interfax.com.ua

Вдома у колишнього правоохоронця знайшли накротики.

На Хмельниччині судитимуть колишнього поліцейського, який вдома зберігав привезені з зони проведення антитерористичної операції боєприпаси. Як повідомляють у прокуратурі області, обвинувальний акт у кримінальному провадженні перебуває на розгляді у Хмельницькому міськрайонному суді.

«Перебуваючи в зоні проведення антитерористичної операції, у Покровському Донецької області правоохоронець виявив бойові припаси, які всупереч вимогам законодавства не здав до відповідного органу поліції, а тримав при собі. Розуміючи протиправність своїх дій, він привіз їх у Хмельницький та без передбаченого законом дозволу зберігав вдома. Під час обшуку вдома у екс-поліцеського виявили 34 боєприпаси та майже 16 грамів канабісу», - додають у прокуратурі.

Наразі до суду направлено обвинувальний акт за фактом вчинення колишнім працівником поліції кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статтів 263 (незаконне придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) та частиною 1 статті 309 (незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

 


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята