ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

У Хмельницькому засудили місцевого жителя, який в гаражі зберігав арсенал боєприпасів та зброї

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 629
Хельницький суд засудив чоловіка, що зберігав цілий арсенал боєприпасів в гаражі та кілька одиниць зброї
Хельницький суд засудив чоловіка, що зберігав цілий арсенал боєприпасів в гаражі та кілька одиниць зброї. Фото: nikorupciji.org

Вирок набрав чинності.

Хмельницький міськрайонний суд засудив до 5 років позбавлення волі 56-річного хмельничанина, що зберігав у гаражі кілька одиниць зброї та боєприпаси до неї. Про це повідомляютьу прес-службі міськрайонного суду.

«Перебуваючи в гаражному масиві в Хмельницькому чоловік незаконно збув особі під зміненими анкетними даними гвинтівку виготовлену (зібрану) саморобним способом з складових частин різних магазинних гвинтівок. Згодом повторно незаконно збув особі під зміненими анкетними даними двохствольну мисливську рушницю придатна для стрільби. Під час обшуку в гаражі правоохоронці виявили ряд зброї та боєприпасів, а саме велику кількість набої та пістолети.», - додають у прес-службі суду.

Додають, що в судовому засіданні обвинувачений винним себе у пред'явленому йому обвинуваченні визнав повністю та зазначив що збирав вогнепальну зброю та бойові припаси до неї з метою колекціонування. Продати гвинтівку та двухствольну мисливську рушницю вирішив у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем його сім’ї. Щиро розкаюється у вчиненому.

Дії чоловіка кваліфіковано за частиною 1 статті 263 КК України – зберігання, придбання, збут вогнепальної зброї та боєприпасів. Суд оцінив усі докази та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі і звільнив від відбування покарання з випробуванням і встановити йому іспитовий строк тривалістю 3 роки.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео