ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2019

Хмельницькі поліцейські розшукують шахраїв, які обманюють пенсіонерів

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 522
Зловмисники, спекулюючи на батьківських почуттях потерпілих, забрали в пенсіонерів усі їхні заощадження
Зловмисники, спекулюючи на батьківських почуттях потерпілих, забрали в пенсіонерів усі їхні заощадження. Фото: ukr.media

Минулої доби в Хмельницькому було зареєстровано 4 шахрайства, жертвами яких стали люди похилого віку.

Правоохоронці кажуть, що зловмисники, спекулюючи на батьківських почуттях потерпілих, забрали в пенсіонерів усі їхні заощадження. Зараз шахраїв розшукують поліцейські.

«Так, до 88-річної потерпілої завітала жінка, яка, представившись колегою сина, під приводом надання грошей на його лікування, заволоділа коштами в сумі 10 тисяч гривень. Того ж дня до 86-річної хмельничанки зателефонував псевдолікар і під приводом надання коштів на лікування внука, теж виманив у жінки 10 тисяч гривень, які вона передала невстановленій особі», - повідомляють у прес-службі Поліції Хмельницької області.

Додають, що ще двоє пенсіонерок віддали свої заощадження нібито для того, щоб звільнити синів від кримінальної відповідальності. У результаті 86-річна жінка втратила 10 тисяч гривень, а 82-річна — 12 тисяч гривень та 200 доларів США.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і зараз працюють над пошуком зловмисників.

Читайте також:  Хмельничан купив «дешеве» пальне за 16 тисяч гривень

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую