ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

У Кам’янці засудили чиновника за отримання неправомірної вигоди

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 556
У Кам'янці – Подільському судили чиновника за отримання неправомірної вигоди
У Кам'янці – Подільському судили чиновника за отримання неправомірної вигоди. Фото: transkarpatia.net

Чоловік визнав себе винним.

Торік у листопаді чиновник Кам’янець-Подільської РДА за гроші пообіцяв вплинути на свого начальника, аби той дав «добро» на швидке і якісне виготовлення документів. Про це повідомляють у прес-службі апеляційного суду області.

«До фахівця управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської РДА звернувся чоловік щодо виготовлення будівельного паспорта на реконструкцію будинку. Посадовець пообіцяв вплинути на свого начальника, аби той дав «добро» на швидке і якісне виготовлення документів. Щоправда, послугу оцінив у 2 тисяч гривень. І вже через місяць домовлена угода була реалізована» - йдеться у повідомлені суду.

У засіданні обвинувачений визнав себе винним і просив затвердити угоду про визнання винуватості, укладену між ним та прокурором. Та зваживши, що обвинувачений має позитивні характеристики, вчинив злочин середньої тяжкості, а угода укладена добровільно з обох сторін, суд її затвердив. Відтак чоловік має понести обумовлене в угоді покарання – сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую