ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

Правоохоронці затримали учасників добровільних військових формувань, яких підозрюють у торгівлі зброєю

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 1166
Правоохоронці затримали чотирьох організаторів протиправного бізнесу у Львові
Правоохоронці затримали чотирьох організаторів протиправного бізнесу у Львові. Фото: із фейсбук-сторінки СБУ

Збували зброю у різних куточках країни.

Правоохоронці блокували масштабну реалізацію зброї в різних регіонах України. Співробітники Служби безпеки України у Хмельницькій області встановили, що оранізували її учасники міжрегіонального злочинного угруповання, серед яких представники добровільних воєнізованих формувань.

«Військові засоби ураження ділки збували у тому числі представникам кримінальних кіл. Оперативники спецслужби задокументували реалізацію чоловіками двох автоматів, двох пістолетів із набоями до них, трьох ручних гранат РГД-5 та ста набоїв різного калібру. Під час чергової спроби реалізації автомата з набоями та пістолета правоохоронці затримали чотирьох організаторів протиправного бізнесу у Львові», - повідомляють на сторінці Служби безпеки України у Фейсбуці.

Під час обшуків у трьох областях вилучили великий арсенал зброї, зокрема десятки автоматів та пістолетів різних модифікацій, вибухівку, гранати, сотні набоїв різного калібру, запчастини та комплектуючі до вогнепальної зброї.

Наразі вирішується питання стосовно оголошення затриманим про підозри та обрання міри запобіжного заходу. Під час досудового слідства встановлюються джерела походження зброї, коло осіб причетних до протиправної діяльності та місце перебування інших можливих учасників злочинного угруповання. Також перевіряється інформація щодо можливого використання зазначених засобів ураження для дестабілізації ситуації в країні через організацію диверсій.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую