ye-logo.v1.2
16 Липня, 2019

Долю шепетівчанина, якого спіймали з підробленим водійським посвідченням, вирішив суд

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 789
Обвинуваченого поліцейські спіймали його п'яним за кермом
Обвинуваченого поліцейські спіймали його п'яним за кермом. Фото: kma.court.gov.ua

Вину свою він визнав та отримав штраф.

 Шепетівський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим за частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України (використання завідомо підробленого документу), визнав останнього винним у інкримінованому злочині та призначив обумовлене в угоді покарання – 850 гривень штрафу.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, за вироком, 25-річний житель Шепетівського району торік у жовтні надав свої персональні дані невстановленому судом чоловіку задля виготовлення йому посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорій А, А1, В, В1, С, С1. За кілька тижнів у Києві підроблений документ обвинувачений викупив за 5 тисяч гривень.

"У ніч на 6 червня 2018 року в селі, де мешкає, поліцейські спіймали його п’яним за кермом – і вже у липні Шепетівський міськрайонний суд своєю постановою оштрафував водія на 10200 гривень та на 1 рік позбавив права керувати транспортними засобами. У ході виконання постанови й з’ясувалося, що водійські права обвинуваченого підроблені", - додають в суді.

В установі повідомляють, що чоловік раніше не судимий, є особою молодого віку, одружений, має на утриманні двох малолітніх дітей, по місцю проживання характеризується позитивно, на обліку у лікарів психіатра та нарколога не перебуває. "Із врахуванням всіх обставин справи та особи обвинуваченого суд дійшов висновку, що узгоджене сторонами покарання відповідає тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, обставинам справи, особі обвинуваченого, є обґрунтованим та відповідає цілям покарання", - зазначається у вироку суд, затверджуючи угоду про визнання винуватості.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео