ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

На Хмельниччині затримали підприємця, який намагався дати хабар поліцейському

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 2342
На Хмельниччині затримали підприємця за спробу підкупу начальник відділу Управління захисту економіки
На Хмельниччині затримали підприємця за спробу підкупу начальник відділу Управління захисту економіки. Фото: facebook.com

Чоловік запропонував правоохоронцю 10 тисяч гривень, щоб той не повідомляв комісії за виявлені порушення.

Оперативники управління захисту економіки в Хмельницькій області проводили процесуальні заходи у межах кримінального провадження, відкритого за фактом привласнення бюджетних коштів під час капітального ремонту доріг. Під час заходів було встановлено факт невідповідності у підприємця кваліфікаційного сертифікату інженера з технічного нагляду вимогам чинного законодавства.

«Тобто, дана особа не мала права здійснювати технічній нагляд за проведенням капітального ремонту автодоріг. Всі роботи по технагляду виконувалися за бюджетний кошт, - повідомляють в управлінні захисту економіки. - Відповідно до сертифікату, інженер мав право здійснювати технічний нагляд тільки за будівництвом споруд та будівель».

Так, за невжиття заходів реагування, а саме неповідомлення про виявлений факт Атестаційну архітектурно-будівельну комісію, яка може позбавити його сертифікату, підприємець запропонував начальникові відділу Управління захисту економіки в Хмельницькій області 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Крім того, як йдеться у повідомленні, правопорушник намагався домовитися з керівником відділу про не ініціювання подальших перевірок на інших об’єктах капітального ремонту, де він як інженер здійснював технічний нагляд.

Сьогодні, 17 грудня, оперативники затримали підприємця під час спроби надати поліцейському хабар. Кримінальне провадження відкрито за частиною 3 статті 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Вирішується питання про затримання фігуранта у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео