ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Розчленував та викинув у річку: суд позбавив волі мешканця Старосинявського району

Олександр НІКІТІН Кримінал 2512
Рішенням суду чоловіка позбавили волі на 11 років
Рішенням суду чоловіка позбавили волі на 11 років. Фото: ілюстратиція AF archive / Alamy Stock Photo

Феміда винесла вирок чоловіку, якого звинуватили в вбивстві, яке сталося понад три роки тому.

Ще 29 грудня 2015 року в Іванківці Старосинявського району сталося жорстоке вбивство. В одному з будинків, під час спільного розпивання алкогольних напоїв, між двома чоловіками на ґрунті ревнощів виникла суперечка. Після чого один із них металевою кочергою побив іншого, прив’язав до ліжка і перерізав йому горло.

«Щоб приховати злочин, зловмисник закопав тіло за сараєм. Проте йому постійно не давала спокою думка про те, що тіло буде розкладатися, сусіди почують запах, і злочин буде викрито, - ще тоді розповідали в поліції. - Тому селянин відкопав тіло та сокирою порубав на частини. Голову поклав у господарську сумку, яку викинув у ставок. Тулуб та кінцівки поскладав у поліетиленові пакети та закопав у парку неподалік. Щоб приховати можливий запах, зверху поклав мертвого собаку».

Правоохоронці розшукували вбивцю тривалий час. І лише влітку 2016 року затримали… в Одесі.

Нещодавно, за повідомленням прес-служби обласної прокуратури, вину затриманого довели в суді. І вироком Хмельницького міськрайонного суду йому призначили покарання у виді 11 років позбавлення волі. Зауважимо, що цей вирок ще не набрав законної сили.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую