ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Суд у справі екс-освітянина Миколаїва: слухання справи резонансної ДТП відклали

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 2391
У Романа Миколаїва новий захисник
У Романа Миколаїва новий захисник. Фото: автора

В обвинуваченого новий захисник.

Сьогодні, 14 червня, Хмельницький міськрайонний суд мав продовжити розгляд справи колишнього начальника департаменту освіти Романа Миколаїва. Рік тому за кермом службового легковика обвинувачений врізався у припаркований «КАМАЗ», у результаті чого двоє людей загинули, ще четверо були травмовані.

Минулого тижня суд почав слухати свідчення потерпілих, які проходять по справі. Зокрема, покази давала сестра загиблої у ДТП завідувачки дитсадочка Наталії Докторук – Марина Перхайло. На сьогоднішньому слуханні також мали заслуховувати свідків, однак, до цього справа не дійшла. Власне, вони й не з'явились.

Засідання розпочалось із зачитування двох клопотань, що надішли від сторони захисту. У першому – адвокат обвинуваченого Ратушняк повідомив про своє звільнення з адвокатського об'єднання, з яким родичі Миколаїва уклали договір про надання правової допомоги. Тому у засідання з'явився уже інший захисник із того ж об'єднання. Він і заявив друге клопотання, яке стосувалось відкладення судового розгляду. Хоча сам підзахисний заявив, що навіть за ситуації, що склалась, він не проти продовжити слухання справи.

 

Розгляд справи відклали.

Прокурор та решта учасників процесу підтримали пропозицію про відкладення засідання. Оскільки новий захисник має ознайомитись з матеріалами справи, аби виконувати свої обов’язки, як адвоката.

Суд допустив нового захисника Миколаїва до справи й погодив відкладення засідання. Наступне слухання справи відбудеться 5 серпня, а вже наступного дня, 6 серпня, у Романа Миколаїва закінчується термін тримання під вартою.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую