ye-logo.v1.2

Підозрювана у торгівлі власною донькою хмельничанка намагалась через суд вийти із СІЗО

Кримінал 2453
Апеляційний суд залишив під вартою жінку, яку підозрюють у торгівлі власною донькою
Апеляційний суд залишив під вартою жінку, яку підозрюють у торгівлі власною донькою. Фото: kma.court.gov.ua

До апеляційного суду зі скаргою звернувся захисник підозрюваної.

Хмельницький апеляційний суд розглянув скаргу захисника підозрюваної у торгівлі власної доньки 42-рінчої жінки. Як зазначають у прес-службі суду, адвокат просив випустити його підзахисну із СІЗО і призначити інший запобіжний захід.

«За версією слідства, матір, погрожуючи позбавити дитину їжі та житла, змусила її знайти свого покупця. Ціна "угоди" – 30 тисяч гривень. Декілька тижнів Хмельницький міськрайонний суд жінці призначив міру запобіжного заходу тримання під вартою. Нещодавно до апеляційного суду зі скаргою звернувся захисник підозрюваної. Він просив застосувати до неї домашній арешт», - йдеться у повідомленні суду.

Адвокат аргументував свою скаргу тим, що слідчий та прокурор не довели, що, бувши на волі, жінка буде перешкоджати кримінальному провадженню. На думку захисника докази на підтвердження підозри є недопустимими.

«Колегія суддів дійшла висновку, що прокурор та слідчий навели достатньо підстав для тримання жінки під вартою. Так, на думку суду, підозра обґрунтована. Крім цього, слідство перебуває на початковій стадії, усі свідки ще не знайдені, за місцем проживання жінка характеризується негативно. Донька, яка є потерпілою, живе разом з нею, тож існує ймовірність тиску на дитину», - зазначили в апеляційному суді.

Тому було залишено без змін ухвалу слідчого судді, згідно із якою 42-річній хмельничанці обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою. Жінку підозрюють у тому, що бажаючи збагатитись вона продала малознайомому чоловіку свою 15-річну доньку для зайняття проституцією на території України (частина 3 статті 149 Кримінального кодексу України – «Торгівля людьми»).

Якщо не внесуть заставу в сумі 192 100 гривень, то до 6 серпня жінка перебуватиме в СІЗО. Наразі досудове слідство у справі триває.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую