ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

Працевлаштування за кордоном: хмельничани стали жертвами шахраїв

Кримінал 1952
Хмельничани, намагаючись знайти роботу за кордоном, стали жертвами шахраїв
Хмельничани, намагаючись знайти роботу за кордоном, стали жертвами шахраїв. Фото: ogo.ua

Чоловіки заплатили гроші, але обіцяної роботи так і не отримали.

До правоохоронців звернулися двоє хмельничан, які намагалися знайти роботу за кордоном, але не лише не працевлаштувалися, а ще й втратили свої гроші.

«Мешканець Хмельницького 1996 року народження зателефонував по оголошенню, в якому обіцяли працевлаштування за кордоном. Згодом він перерахував на вказаний невідомою особою рахунок 10 тисяч гривень, - розповіли журналісту сайту «Є» в секторі комунікацій управління Національної поліції в Хмельницькій області. – Ще один хмельничанин, якому 29 років, також повірив в оголошення про працевлаштування за кордоном і теж перерахував невідомим гроші – 15 тисяч 800 гривень. Але обидва так і не отримали ні обіцяної роботи, ні своїх грошей».

Тепер правоохоронці намагаються встановити особи шахраїв. Якщо їм це вдасться та ще довести провину в суді, то злочинцям загрожує від трьох років ув’язнення.

До речі, ще один епізод шахрайства зафіксували в Віньковецькому районі. Там до місцевої жительки зателефонував невідомий, який представився працівником поліції та повідомив, що її син щось скоїв, а тому його можуть притягнути до кримінальної відповідальності. Щоб уникнути цього, мати через термінал перерахувала 20 тисяч гривень. А згодом виявилося, що її син нічого не скоїв. Тепер шахрая розшукує поліція.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую