ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Жителя Хмельницької області утримували в трудовому рабстві

Кримінал 15951
Жив чоловік у літній кухні. Спав на старому дивані, вкриваючись мотлохом
Жив чоловік у літній кухні. Спав на старому дивані, вкриваючись мотлохом. Фото: su.npu.gov.ua/

Поневірявся чоловік на Сумщині.

Впродовж майже трьох років 34-річного чоловіка утримувала в своєму господарстві родина з Буринського району. За важку працю він не отримував ані копійки. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.

«З’ясувалось, що родом він з Хмельницької області. Історія його поніверянь розпочалась ще у 2016 році, коли він в пошуках роботи приїхав на заробітки в Київ. На залізничному вокзалі до нього підійшла жінка і запропонувала тимчасову роботу у неї вдома і з пристойною оплатою. Той погодився. А по приїзду в заробітчанина відібрали документи і змусили важко працювати. Про ніякі гроші мова вже потім не йшла. Жив чоловік у літній кухні. Спав на старому дивані, вкриваючись мотлохом», - повідомили у поліції.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника кримінальної поліції ГУНП в Сумській області Валерій Строкач розповів: «З слів чоловіка, через деякий час в гості до його «роботодавців» приїхала мати з Сумщини, і повертаючись додому, забрала його із собою. Так наш потерпілий потрапив до іншої родини. Жив в селі. І також безправний. Працював і на «господарів» і на їх знайомих. Всі зароблені гроші в нього відбирали. Він скаржиться на погане самопочуття, але на це ніхто не звертав уваги. Врятував його випадок. Чоловіка послали купити щось в магазині. По дорозі йому стало зле і швидка забирала до лікарні, де йому зробили операцію».

Працював чоловік і на «господарів», і на їх знайомих. Фото: su.npu.gov.ua/
Історія поніверянь нашого земляка розпочалась ще у 2016 році.
За заявою потерпілого в поліції одразу відкрили кримінальне провадження.

За заявою потерпілого в поліції одразу відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 146 КК України «Незаконне позбавлення волі», яке в подальшому було перекваліфіковано на частину 1 статті 149 КК України «Торгівля людиною або одержання людини вчинені з метою експлуатації».

«Коли чоловік трохи одужав він пішов до своїх «господарів», але вже із правоохоронцями. Під час спілкування з поліцейськими члени родини, в якій працював чоловік, запевняли, що все було за згодою і за гроші, тож свої дії протиправними не вважають. Поліцейські іншої думки. Жінці, яка привезла потерпілого до свого будинку, вже повідомлено про підозру за статтею 149 КК України «Торгівля людьми», - повідомили у поліції.

Що стосується самого заявника, правоохоронці повідомили, що він знаходиться на обстеженні в одному з лікувальних закладів Сум. Після чого повернеться на батьківщину, де його очікують рідні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую