ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Засудили чотирьох організаторів підпільного алкоцеху у Волочиському районі

Даша ПАСТЕРНАК Кримінал 2373
Засудженим призначено покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 5 років, від відбування якого звільнено з випробуванням
Засудженим призначено покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 5 років, від відбування якого звільнено з випробуванням. Фото: Нацполіції області

За висновками експертиз, вилучені алкогольні напої можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей.

У суді доведено вину членів організованої групи, які займались незаконним виготовленням та продажем фальсифікованого алкоголю. «Четверо мешканців Хмельницької області на території Волочиського району відкрили підпільний цех. Використовуючи спеціальне обладнання, упродовж тривалого часу спільники виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію під виглядом горілки та коньяку, які розливали в ПЕТ-пляшки різної ємності, - повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури. - У подальшому правопорушники збували виготовлену продукцію споживачам, у тому числі через заклади торгівлі та громадського харчування».

У лютому цього року зловмисників викрили. Під час проведення санкціонованих обшуків виявлено та вилучено понад 1700 літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції та 500 літрів спирту, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для виробництва фальсифікату.

«Загальна вартість вилученої продукції та обладнання становить понад півмільйона гривень. За висновками експертиз, вказані алкогольні напої можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей», - додають у прокуратурі.

У суді повністю доведено винуватість вказаних осіб у вчиненні низки кримінальних правопорушень – незаконне виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту та збут підакцизних товарів, незаконне виготовлення алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя та здоров’я людей, вчинені у складі організованої групи. Засудженим призначено покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 5 років, від відбування якого звільнено з випробуванням.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую