ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

На Віньковеччині засудили за крадіжки 16-річного юнака

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 439
Хлопець
Хлопець "позичив" велосипед та телевізор. Фото: ukrinform.ua

Хлопець поцупив телевізор та велосипед.

На Віньковеччині суд визнав 16-річного жителя одного з сіл району винуватим у крадіжці, поєднаній з проникненням у житло і в крадіжці, вчиненій повторно та призначив йому остаточне покарання – 3 роки ув’язнення, звільнивши від його відбування з випробуванням на іспитовий строк - 1 рік 6 місяців. Крім того, обвинувачений має сплатити потерпілим близько 3-х тисяч гривень моральної і матеріальної шкоди. Про це повідомляють в прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

За вироком, у жовтні 2017 року на той час 14-річний юнак за допомогою викрутки віджав віконну раму й заліз до хати сусідів, за якою приглядала його мати, та виніс звідти телевізор. Як пояснив у суді, його – зламався, тому вирішив позичити у сусідському будинку, в якому тимчасово ніхто не мешкав. Побачивши чуже майно, мати одразу подзвонила сусідам, ті дозволили користуватися телевізором до їхнього приїзду.

У липні наступного року юнак знову вчинив крадіжку: у сусідньому селі біля магазину сів на чужий велосипед – і попрямував на ньому додому.

Читайте також: На Городоччині засудили чоловіка за вбивство співмешканки.

У суді сусіди, в яких юнак «позичив» телевізор, пояснили, що дозволили ним користуватися до їхнього приїзду тільки тому, що не хотіли, аби той знову залазив до них у помешкання. Потерпілий наполягав на відшкодуванні моральної і матеріальної шкоди, завданої злочином, у розмірі –10 977 гривень. А власниця велосипеду заявила, що майно їй повернули, тож претензій не має.

Втім, підстав для закриття кримінального провадження через недоведеність складу злочину, як того просив захисник обвинуваченого, суд не встановив та призначив йому остаточне покарання – 3 роки ув’язнення, звільнивши від його відбування з випробуванням на іспитовий строк - 1 рік 6 місяців. А також юнак має сплатити потерпілим близько 3-х тисяч гривень моральної і матеріальної шкоди. Наразі вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую