ye-logo.v1.2
27 Вересня, 2020

Провів операцію самостійно: хмельницького анестезіолога підозрюють у вбивстві з необережності

Кримінал 12850
Пацієнтка померла через спричинені операцією тілесні ушкодження
Пацієнтка померла через спричинені операцією тілесні ушкодження. Фото: kg.ua

Медику може загрожувати до п’яти років позбавлення волі.

У Хмельницькому поліцейські оголосили лікарю-анестезіологу підозру у вбивстві через необережність. Як повідомляють у Нацполіції області, було встановлено, що лікар-анестезіолог однієї з лікарень, всупереч посадової інструкції, вирішив самостійно, без залучення фахівців ЛОР-відділення, провести пацієнтці оперативне втручання по проведенню класичної трахеостомії.

«У ході проведення операції лікар-анестезіолог внаслідок недбалого ставлення допустив грубе порушення техніки проведення класичної трахеостомії. Це призвело до спричинення жінці тяжких тілесних ушкоджень, що перебувають у прямому причинно-наслідковому зв’язку із настанням смерті пацієнтки», - зазначають правоохоронці.

За результатами проведення ряду слідчих дій та судово-медичних експертиз тіла померлої, слідчими слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області лікарю-анестезіологу оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України (Вбивство через необережність), санкція якої передбачає обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк. Наразі слідчі дії тривають.

Довідково: Трахеотомія — хірургічна операція, що полягає у розтині передньої стінки трахеї з подальшим уведенням до неї спеціальної трубки або утворенням постійного отвору (стоми). Проводиться заради відновлення дихання, а також проведення різних діагностичних і лікувальних маніпуляцій в трахеї і бронхах.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую