ye-logo.v1.2

Матері, яка вбила свою новонароджену дитину, винесли вирок

Кримінал 2148
У суді обвинувачена визнала свою вину
У суді обвинувачена визнала свою вину. Фото: censor.net.ua

Трагедія сталася у серпні минулого року.

У Нетішині засудили 33-річну мешканку міста за умисне вбивство своєї новонародженої дитини. Суд визнав її винною та призначив покарання з випробуванням на 3-річний іспитовий строк, дійшовши до висновку, що її виправлення можливе без ізоляції від суспільства, – зазначено у вироку суду.

«6 серпня 2019 року у ванній кімнаті гуртожитку у Нетішині, поки чоловік був у матері, а двоє малих дітей бавилися телефоном, молода жінка народила здорову доношену дівчинку. Гострим предметом перерізала пуповину, а далі, закривши дитині носа і рота ганчіркою, шансів жити не дала. Замотавши тіло новонародженої у халат і рушники, поклала його в кімнаті за диван. Те, що жінка народила дитину, встановили медики – породіллі від великої крововтрати стало зле і її до лікарні забрала швидка», - повідомляють в прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

Зазначають, що у суді обвинувачена визнала свою вину, розповіла, що хотіла народити дитину, а от чоловік, що знав про вагітність, сказав, що більше дітей не хоче.

Натомість батько дитини запевнив, що жінка не вперше приховувала вагітність і йому зміни у стані здоров’я пояснила хворобою і, попри те, що вона добре ставиться до двох їхніх інших дітей, просив за цей злочин позбавити її волі.

Разом з тим у вироку суд пояснює, що «вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після них, віднесено законодавцем до ряду умисних вбивств, які вчиняються за наявності пом'якшуючих обставин. Основною причиною окремої кваліфікації такого вбивства є особливий психофізіологічний стан жінки у період пологів та відразу після них, який послаблює її спроможність керувати своїми діями», – зазначають у суді. І додають, що вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую