ye-logo.v1.2
29 Березня, 2020

Вдарив у голову та вилив на жінку каву: суд покарав чоловіка

Кримінал 627
Суд оштрафував хмельничанина, який в Віньківцях вдарив жінку
Суд оштрафував хмельничанина, який в Віньківцях вдарив жінку. Фото: depositphotos.com

Подія мала місце у Віньківцях.

Віньковецький районний суд визнав винним хмельничанина в умисному заподіянні жінці легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я. Вердикт Феміди – штраф у 850 гривень та 6 тисяч гривень моральної компенсації.

«За вироком, в обідню пору 17 листопада минулого року в продуктовому магазині Віньківців 31-річний хмельничанин вдарив у ділянку вуха місцеву жительку. Як обоє пояснили в суді, це була кульмінація словесного конфлікту: потерпіла, що зайшла з донькою в магазин випити кави, непристойно висловилася в бік дружини обвинуваченого – той відреагував ударом в голову і вилив на жінку каву», - повідомили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Медики діагностували в потерпілої закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, які відносяться до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розгляд здоров’я.

Жінка просила відшкодувати їй 15 тисяч моральної шкоди. Утім, як йдеться у вироку: «Визначаючи розмір заподіяної потерпілій моральної шкоди, суд вважає наявним причинно-наслідковий зв'язок між скоєним обвинуваченим злочином і перенесеними потерпілою фізичними та моральними стражданнями. Однак, потерпіла не надала суду доказів того, що в її повсякденному житті відбулися значимі негативні зміни та незворотний підрив здоров'я, який дотепер вимагає значних затрат задля його відновлення. Крім того, суд враховує, що неправомірні дії обвинуваченого фактично були спровоковані поведінкою самої потерпілої, а саме її негативними висловлюваннями щодо дружини обвинуваченого». Тому цей позов задовольнив частково, призначивши 6 тисяч гривень моральної шкоди.

Вирок Віньковецького районного суду ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Матері, яка вбила свою новонароджену дитину, винесли вирок

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую