ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

Бухгалтера судитимуть разом із шістьма ймовірними співучасниками за привласнення коштів

Кримінал 1400 3
Сімох осіб судитимуть за заволодіння коштами
Сімох осіб судитимуть за заволодіння коштами. Фото: pixabay.com

Підозрювані заволоділи 4-а мільйонами гривень з місцевого бюджету.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього головного бухгалтера одного із комунальних підприємств Хмельницької міської ради та шістьох його посібників. Як повідомляють у прокуратурі області, осіб підозрюють у заволодінні коштами місцевого бюджету на загальну суму понад 4 мільйони гривень.

«Під час слідства встановлено, що колишній посадовець підприємства з листопада 2016 по листопад 2018 року, вносив у банківські платіжні системи підприємства завідомо неправдиві відомості про зарахування «заробітної плати» на карткові рахунки трьох співучасників, які працівниками вказаного підприємства ніколи не були. Окрім цього, головний підозрюваний під виглядом закупівлі товарно-матеріальних цінностей та виконання робіт для підприємства перераховував бюджетні кошти на рахунки підприємців, які ж насправді були його спільниками», - зазначають у прокуратурі області.

У результаті вказаних дій комунальному підприємству завдано майнової шкоди на суму понад 4 мільйони гривень. Окрім цього, на розгляді Хмельницькому міськрайонному суді перебуває обвинувальний акт відносно цього ж підозрюваного за привласнення ним коштів місцевого бюджету в розмірі понад 1,6 мільйона гривень.

В ході досудового розслідування, на теперішній час уже колишній службовій особі та його пособникам повідомлено про підозру. Якщо суд доведе вину бухгалтера, йому може загрожувати покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.

Коментарі:

Віталій Українець 21.03.2020 20:45

про що тоді стаття -адміністратор? про здогадки та натяки? де критика та гострота пера?

Адміністратор 16.03.2020 20:04

Лише суд можна визнати людину винуватою. По-друге, у прокуратурі не називають ні підприємство, ні прізвище обвинувачених осіб.

Віталій Українець 16.03.2020 19:49

КП Спецкомунтранс г.бух Пастернак В.-для чого у автора така таемничість ?писати про шахрая требо відкрито!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую