ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

Прокурор просив Хмельницький суд оголосити у розшук блогера Сороченка

Кримінал 1553
Востаннє на судовому засіданні Артур Сороченко був присутній у листопаді минулого року, коли місцеві активісти облили його фарбою
Востаннє на судовому засіданні Артур Сороченко був присутній у листопаді минулого року, коли місцеві активісти облили його фарбою. Фото: з архіву редакції

Обвинувачений офіційно продовжує перебувати на лікуванні.

Сьогодні, 20 липня, Хмельницький міськрайонний суд розглядав справу проти одіозного блогера Артура Сороченка («Квадрата), якого звинувачують у побитті учасника російсько-української війни. Обвинувачений вкотре не з’явився до суду. Тому прокурор вирішив клопотати про оголошення блогера у розшук. Також на розгляд справи не прибув й постраждалий Володимир Баула.

За словами адвоката обвинуваченого Анатолія Стасишина, його клієнт знов не з’явився до суду, адже продовжує перебувати на лікуванні. Як доказ, він надав довідку видану 17 липня Національним інститутом раку. У ній вказано, що в Артура Сороченка виявлено пухлину й він нині лікується.

«Зі слів його родичів, саме сьогодні у Києві була проведена операція. Тому прошу перенести підготовче судове засідання на інший день», — зазначив Анатолій Стасишин.

Проте прокурор Віталій Гринчук переконаний, що блогер умисно не з’являється до суду. За його словами, проти Артура Сороченка порушено ще одне кримінальне провадження та у Бердичеві Житомирської області правоохоронці оголосили його у розшук, адже той переховується від досудового розслідування. Тому Віталій Гринчук подав два клопотання. Перше стосується оголошення Артура Сороченка у розшук, адже достеменно неможливо встановити нинішнє місце його перебування. Інше — надати дозвіл на його затримання.

«Артур Сороченко порушив умови свого запобіжного заходу. Тому надалі можна обговорити про стягнення призначеної йому застави на користь держави», — заявив Віталій Гринчук.

Суддя Олександр Трембач запитав у того, чи не долучає прокурор також клопотання про зміну запобіжного заходу обвинуваченому. На це Віталій Гринчук відповів, що таке клопотання сторона обвинувачення буде заявляти, коли Артура Сороченка доставлять до суду.

Захисник блогера заявив, що клопотання прокурора є передчасними. На думку Анатолія Стасишина, його підзахисний не з’являється до суду з поважних причин. Це підтверджують медичні довідки. Також нині він лікується у медзакладі, що спростовує твердження щодо неможливості встановити місце його перебування.

Зрештою суддя відхилив клопотання прокурора. Однак ухвалив звернутися до Національного інститут раку для підтвердження факту лікування Артура Сороченка у цьому медзакладі.

Нагадаємо, відсутність Артура Сороченка на попередніх судових засіданнях мотивувалося його лікуванням від туберкульозу в різних медзакладах. Востаннє обвинувачений приїжджав у Хмельницький міськрайонний суд у листопаді минулого року. Тоді місцеві активісти облили одіозного блогера чорною фарбою.

Також нагадаємо, саме побиття Володимира Баули сталося у липні минулого року. За це Артурові Сороченку інкримінують вчинення злочину передбаченого частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Згідно з нею, йому загрожує від 8 тисяч 500 гривень до 17 тисяч гривень штрафу, або до шести місяців арешту, або до п’яти років обмеження волі.

Читайте також: Свідки розповіли подробиці аварії, внаслідок якої у Хмельницькому загинула дитина

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую