ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Захоплення земель на березі Смотрича: прокуратура розпочала кримінальне провадження

Кримінал 1837
Правоохоронці встановлюють розмір завданої довкіллю та державі шкоди
Правоохоронці встановлюють розмір завданої довкіллю та державі шкоди . Фото: ілюстративне uk.wikipedia.org Nata Mostova

У Кам’янець-Подільському районі на цінних землях розмістили готельно-туристичний комплекс.

За інформацією пресслужби прокуратури Хмельницької області, на території Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади Кам’янець-Подільського району співробітники місцевої прокуратури спільно з фахівцями Держгеокадастру виявили порушення законодавства у сфері використання цінних земель. А саме — ділянок площею майже дві тисячі квадратних метрів, які розташовані у межах прибережної смуги річки Смотрич.

«Крім того, ці ділянки належать до зони Національного природного парку «Подільські Товтри». Тому вони мають статус особливо цінних земель. Пропри це на їх території облаштували готельно-туристичний комплекс, що є грубим порушенням чинного законодавства», — повідомляють у пресслужбі прокуратури.

Також зазначають, що за фактом відведення та використання цих земельних ділянок правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частинною 2 статті 197-1 Кримінального кодексу України (Самовільне зайняття особливо цінних земель). Наразі триває досудове розслідування. Зокрема, правоохоронці встановлюють усіх обставини вчинення кримінального правопорушення та визначають розміру завданої шкоди.

До теми П’ять позовів до суду подала прокуратура, щоб повернути прибережні смуги Дністра і Ушиці державі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую