ye-logo.v1.2

П’ять позовів до суду подала прокуратура, щоб повернути прибережні смуги Дністра і Ушиці державі

Суспільство 2119
Прокуратура вимагає повернення у державну власність земель прибережної захисної смуги вартістю понад 2,3 млн грн.
Прокуратура вимагає повернення у державну власність земель прибережної захисної смуги вартістю понад 2,3 млн грн.. Фото: ілюстративне, з архіву редакції

Загальна площа земельних ділянок близько 1 га

Прокуратура Хмельницької області повідомила про те, що вимагає повернення у державну власність земель прибережної захисної смуги вартістю понад 2,3 млн грн.

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою в інтересах держави до суду пред’явлено п’ять позовів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування, а також повернення в державну власність земельних ділянок прибережних захисних смуг загальною площею близько 1 га та вартістю більше 2,3 млн грн.

Як повідомляють у відомстві, підставою для позовних заяв стало те, що ці землі передано у приватну власність на підставі рішень органів місцевого самоврядування Кам’янець-Подільського району передані для ведення особистого селянського господарства, садівництва, будівництва, обслуговування житлового будинку і споруд. А землі прибережних захисних смуг, як зазначають у прокуратурі, перебувають виключно у державній та комунальній власності і можуть надаватися лише в користування та для спеціально визначених цілей.

«Таким чином земельні ділянки прибережної захисної смуги р. Устя та прибережної захисної смуги р. Дністер неправомірно вибули із власності держави», - повідомила заступник керівника місцевої прокуратури Ольга Кравцова.

До теми: У Шепетівці забудовник не сплатив до бюджету майже 300 тисяч гривень 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую