ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

«Щомісяця збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень», - СБУ

Кримінал 1551
Через несплату зловмисниками обов\'язкових платежів лише з початку цього року державний бюджет недоотримав понад 5 мільйонів гривень, - СБУ
Через несплату зловмисниками обов'язкових платежів лише з початку цього року державний бюджет недоотримав понад 5 мільйонів гривень, - СБУ. Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної тютюнової продукції.

«За даними досудового слідства, підпільне виробництво організували троє мешканців Житомирської та Хмельницької областей. Загалом в оборудці було задіяно майже 20 осіб, включно із кур`єрами та реалізаторами», - повідомили в пресслубжі СБУ.

Виробничі «потужності» підозрювані облаштували у кількох орендованих складах у Хмельницькому. А готову продукцію із підробленими марками акцизного податку збували через мережу роздрібної торгівлі на території Хмельниччини, а також відправляли поштою та вантажівками в Житомир, Луцьк та на Луганщину.

«У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели обшуки за місцями виробництва, зберігання та проживання фігурантів справи у 4 областях України. Під час слідчих дій вилучено понад 960 коробів контрафакту із 480 тисячами пачок підроблених цигарок, сировину, чорнові записи. Також оперативники виявили вантажівку із нелегальним товаром, підготовленим до відправлення замовникам», - повідомили в Службі безпеки України. Та додають, щомісяця підозрювані збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.

Слідчі дії ще тривають. Правоохоронці перевіряють, чи не збували контрафакт й в інші області, а також до країн Європи.

Підозрювані мали декілька складів у Хмельницькому. Фото: ssu.gov.ua

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую