ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Щомісяця збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень», - СБУ

Кримінал 2262
Через несплату зловмисниками обов
Через несплату зловмисниками обов'язкових платежів лише з початку цього року державний бюджет недоотримав понад 5 мільйонів гривень, - СБУ. Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної тютюнової продукції.

«За даними досудового слідства, підпільне виробництво організували троє мешканців Житомирської та Хмельницької областей. Загалом в оборудці було задіяно майже 20 осіб, включно із кур`єрами та реалізаторами», - повідомили в пресслубжі СБУ.

Виробничі «потужності» підозрювані облаштували у кількох орендованих складах у Хмельницькому. А готову продукцію із підробленими марками акцизного податку збували через мережу роздрібної торгівлі на території Хмельниччини, а також відправляли поштою та вантажівками в Житомир, Луцьк та на Луганщину.

«У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели обшуки за місцями виробництва, зберігання та проживання фігурантів справи у 4 областях України. Під час слідчих дій вилучено понад 960 коробів контрафакту із 480 тисячами пачок підроблених цигарок, сировину, чорнові записи. Також оперативники виявили вантажівку із нелегальним товаром, підготовленим до відправлення замовникам», - повідомили в Службі безпеки України. Та додають, щомісяця підозрювані збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.

Слідчі дії ще тривають. Правоохоронці перевіряють, чи не збували контрафакт й в інші області, а також до країн Європи.

Підозрювані мали декілька складів у Хмельницькому. Фото: ssu.gov.ua

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую