ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Блогера Сороченка оштрафували за неповагу до хмельницького суду

Кримінал 1296
Адвокат зазначив, що Артур Сороченко планує прийти на наступне судове засідання
Адвокат зазначив, що Артур Сороченко планує прийти на наступне судове засідання. Фото: автора

Причиною цього стала його систематична відсутність на судових засіданнях.

Сьогодні, 7 вересня, у Хмельницькому міськрайонному суді розглядали справу блогера Артура Сороченка (Квадрата), якого звинувачують у побитті учасника російсько-української війни. Цього разу правоохоронці мали примусово доставити його до суду. Проте цього так і не сталося… Однак його адвокат запевнив, що обвинувачений збирається прийти на наступне судове засідання.

За словами судді Олександра Трембача, сьогодні вранці на електронну адресу суду надійшов лист від співробітників Бердичівського відділення поліції. У ньому правоохоронці вказали, що вони прибули за місцем прописки Артура Сороченка, щоб доставити його у Хмельницький. Проте його там не знайшли. Їм відчинив двері батько обвинуваченого, який пояснив, що його син наразі лікується у стаціонарі київського медичного центру. Тому він не може прибути до суду, але планує приїхати на наступне засідання.

Під час судового засідання цю інформацію також підтвердив адвокат обвинуваченого Анатолій Стасишин.

«Мені відомо, що Артур Сороченко наразі лікується у Києві. Це все, що я знаю. Мені не відомий ні діагноз, ні термін лікування. Проте Сороченко запевнив, що він збирається з’явитися на наступне судове засідання, адже він зацікавлений у завершенні цієї справи», — зазначив Анатолій Стасишин.

З огляду на те, що Артур Сороченко майже впродовж року не з’являється на розгляд кримінальної справи, суддя вирішив розглянути можливість накласти на нього грошове стягнення. З цим погодився прокурор. А ось його захисник вважає, що накладання стягнення є безпідставним.

«Артур Сороченко з грудня минулого року до вересня 2020-го перебуває на тривалому лікуванні у різних медичних закладах. Це підтверджують довідки. Тому він не з’являвся до суду з поважних причин», — переконаний Анатолій Стасишин.

Повернувшись з нарадчої кімнати, Олександр Трембач все ж ухвалив оштрафувати Артура Сороченка за неповагу до суду. Таким чином з нього мають стягнути 4 тисячі 236 гривень, якщо він не подасть клопотання про скасування цієї ухвали.

Також суддя переніс розгляд справи на 5 жовтня.

Нагадаємо, 11 серпня під час останнього засідання у цій справі Олександр Трембач ухвалив застосувати до Артура Сороченка примусовий привід. Причиною цього стала його систематична неявка до суду. Востаннє обвинувачений приїжджав у Хмельницький у листопаді минулого року. Тоді місцеві активісти облили обвинуваченого чорною фарбою.

Також нагадаємо, саме побиття учасника російсько-української війни Володимира Баули сталося у липні минулого року. За це Артурові Сороченку інкримінують вчинення злочину передбаченого частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство).

Читайте також: Справа Софії Чорнобай: суд не зміг допитати трьох свідків смертельної аварії

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую