ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині оголосили підозру «наглядачеві» за СІЗО

Кримінал 1958
Основним завданням кримінального авторитета було наповнення грошовима та майном так званого «злочинного общака», - зазначають правоохоронці
Основним завданням кримінального авторитета було наповнення грошовима та майном так званого «злочинного общака», - зазначають правоохоронці. Фото: Національна поліція України

В Головному управлінні Національної поліції України зазначили, що він поширював злочинний впливу в установі.

На Хмельниччині оголосили про підозру «наглядачеві» за СІЗО за поширення злочинного впливу в установі. Про це повідомляють в Головному управлінні Національної поліції України.

Як зазначають правоохоронці, у серпні цього року під час проведення так званої «сходки» організатору злочинного угруповання надали статус «наглядача» за Державною установою «Хмельницький слідчий ізолятор». Відтак, отримавши такий статус, він призначив собі «помічників» з числа арештованих, встановив та контролював дотримання «злодійських законів», здійснював збір коштів, у тому числі здобутих злочинним шляхом, для поповнення «общака» та відповідав за їх розподіл.

Про те, що раніше засуджений за вимагання чоловік утримується під вартою у Державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор» через обвинувачення у вчиненні грабежу та насильства щодо працівника правоохоронного органу повідомляють і в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

«Основним завданням кримінального авторитета було наповнення грошовими коштами, майном, іншими активами так званого «злочинного общака» та його подальший розподіл серед ув’язнених та засуджених», - зазначають в прокуратурі.

Наразі вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 255-1 КК України (умисне встановлення та поширення в суспільстві злочинного впливу, вчинене в слідчому ізоляторі).

Довідково: санкція ч. 2 ст. 255-1 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 9 до 15 років із конфіскацією майна або без такої.

Читайте також: Посадовцю, який автомобілем збив жінок у Шепетівці, обрали запобіжний захід.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую