ye-logo.v1.2

На Хмельниччині незаконно вивезли корисних копалин на п’ять мільйонів гривень

Кримінал 1307
СБУ блокувала незаконний видобуток корисних копалин на мільйони гривень на Хмельниччині
СБУ блокувала незаконний видобуток корисних копалин на мільйони гривень на Хмельниччині. Фото: ssu.gov.ua

Діяльність підприємства викрили правоохоронці.

Служба безпеки України блокувала на Хмельниччині протиправну діяльність комерційної структури, яка здійснювала незаконну розробку надр державного значення. Про це повідомляють у пресслужбі СБУ.

«Під час перевірки задокументовано, що підприємство працювало без передбаченого законом спеціального дозволу на користування надрами, а також акту про надання гірничого відводу для розробки родовища. Ділки здійснювали незаконний видобуток корисних копалин на самовільно зайнятій земельній ділянці державної форми власності площею 4,3 гектара. За попередньою оцінкою фахівців, з родовища протиправно вивезено понад 8,5 тисячі тонн корисних копалин орієнтовною вартістю 5 мільйонів гривень», - йдеться у повідомленні.

У межах розпочатого кримінального провадження, провели огляд території незаконного видобутку, вилучили 5 одиниць техніки та зафіксували факт вчинення злочину. Рішенням суду накладено арешт на вилучену в ході огляду техніку, орієнтовною вартістю 10 мільйонів гривень.

Наразі триває досудове слідство, у межах якого досліджуються факти використання незаконно видобутих фігурантами корисних копалин під час будівництва та ремонту доріг, а також для роботи цегляних заводів області.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую